اجاره ماشین در آمریکا

اجاره ماشین در آمریکا

سفر کار ایرانیان جایی است که شما در آن میتوانید خودرو دلخواه خود را معمولا به قیمت مناسبی اجاره کنید. اجاره خودرو در آمریکا بسیار رایج می باشد. در بسیاری از موارد افرادی که حتی چندین اتومبیل دارند ترجیح میدهند که برای مسافرت های خود ماشین رنت کنند. یکی از مهمترین دلایل آن ارزان بودن آن است.

به عنوان مثال شما میتوانید یک خودرو Kia Rio را با روزی 55 یورو اجاره کنید که قیمت 10 روز آن چیزی بالق بر 559 یورو می باشد .

شما برای اجاره خودرو نیاز به کارت اعتباری نخواهید داشت زیرا شرکت سفر کار ایرانیان امکان اجاره خودرو در امریکا و شهر های آن را بدون نیاز به کارت اعتباری فراهم نموده است.

جالب است بدانید با توجه به نرخ اجاره ماشین تقریبا همیشه به صرفه تر است که شما یک خودرو اجاره کنید تا اینکه تاکسی بگیرید. به عنوان مثال تاکسی برای یک مسیر حدود یک ساعته از شما حدود ۵۰-۶۰ دلار دریافت میکند در صورتی که شما برای یک روز کامل اجاره اتومبیل باید 55 یورو پرداخت کنید که این مبلغ هم در برخی شرایط مشمول تخفیف هایی میشود.

بنابراین در اجاره یک اتومبیل دو موضوع قیمت پایین اجاره و فرایند بسیار آسان تحویل گرفتن اتومبیل باعث شده است که اکثر گردش گران به جای رزرو بلیط قطار و یا گرفتن تاکسی,خودرو اجاره کنند. البته در نظر داشته باشید که مبالغ گفته شده حداقل پرداخت ها هست و برای خودرو های بزرگتر باید هزینه های بیشتری پرداخت شود.

جالب است بدانید علاوه بر اجاره اتومبیل سواری اجاره کامیون و کامیونت و یا خودرو های لوکس و خودروهای گازوئیلی و برقی هم بسیار رایج است.

نتیجه گیری:شرکت سفر کار ایرانیان امکان اجاره خودرو در آمریکا و شهر هایی از جمله نیویورک,سان فرانسیسکو,واشنگتن و شهر های دیگر امریکا را برای ایرانیان بدون نیاز به داشتن کارت اعتباری (Credit Card) فراهم کرده است.