مزایای اجاره خودرو

با گذشت بیش از یکصد سال از اختراع اولین ماشین ، وابستگی به آن بقدری زیاد شده که تصور یک روز بدون خودرو غیر ممکن به نظر میرسد. در تمام طول شبانه روز انواع خودروهای بزرگ و کوچک ، عمومی و شخصی ،باری و خدماتی در سطح شهر و کشور در حال حرکت هستند. یکی از موارد خیلی مهم استفاده از خودرو در سفر است . همه ما کم و بیش سفر با ماشین را تجربه کرده ایم. سفرهای تفریحی یا کاری. ولی امروزه که دایره سفرها بزرگ و بزرگ تر شده و وسائل نقلیه ای مثل هواپیما یا قطار باعث سریعتر و دور تر شدن سفرها میشوند سفرهای طولانی با خودرو ، نه امکان پذیر است ، نه مقرون به صرفه ، پس نیاز به خودرو در مقصد را چگونه باید برطرف ساخت؟؟ اجاره خودرو یکی از بهترین راهکارهایی است که برای رفع این نیاز وجود دارد. شما میتوانید با توجه به نیازتان در سفر از خودروی مناسب استفاده کنید. صنعت اجاره ماشین اکنون در تمام دنیا به عنوان خدماتی مفید و اقتصادی شناخته شده و فرهنگ آن در میان مردم کشورهای پیشرفته کاملا جا افتاده است.

"شاید بررسی هزینه های بلیط اتوبوس و قطار و هواپیما به ما تصور بهتری از مطالب گفته شده بدهد. بلیط اتوبوس برای یک روز کامل در برلین برای یک نفر در حدود 14 یورو است. در صورتیکه یک نفر 3 روز در برلین باشد باید تقریبا"" 55 یورو هزینه بلیط اتوبوس پرداخت کند. قیمت بلیط قطار از برلین به مونیخ حدود 80 یورو است و قیمت بلیط اتوبوس برای یک روز کامل در مونیخ نیز حدود 13 یورو می باشد. همین شخص اگر 3 روز هم در مونیخ توقف داشته باشد حدود 40 یورو هزینه بلیط اتوبوس باید بپردازد. جمعا میشود 175 یورو برای 6 روز. حال اگر یک خانواده 4 نفری بخواهند 6 روز در آلمان باشند باید فقط 700 یورو برای ایاب و ذهاب پرداخت کنند آنهم با اتوبوس........ همین خانواده میتواند در آلمان با حداقل روزانه 30 یورو از خدمات کرایه خودرو استفاده کند یعنی کلا"" 180 یورو. اگر هزینه سوخت و پارکینگ را به آن اضافه کنیم باز شاید بشود 350 یورو..... یعنی درست نصف هزینه اتوبوس.... انتخاب با شماست........... "

در گذشته یکی از مشکلات عمده ای که مسافران در شهرها یا کشورهای دیگر با آن دست به گریبان بودند مسیریابی بود. عدم آشنایی به زبان ، نبود فردی مطمئن و آشنا به مسیر برای راهنمایی همیشه باعث نگرانی مسافران میشد. امروزه با وجود دستگاههای مسیریاب هنگام کرایه ماشین این مشکل کاملا"برطرف شده و همیشه یک راهنمای مطمئن و آشنا به مسیر همراه مسافران است.

سفر یعنی تجربه. جاهای جدید ، غذاهای جدید ، شهرها ، مردم و فرهنگ های گوناگون . با اجاره ماشین میتوانید رانندگی در یک کشور دیگر را نیز تجربه کنید.

"مقصد سفر شما کجاست؟؟؟ کشورهای حاشیه خلیج فارس؟ اروپای شمالی؟ اسکاندیناوی؟ چند نفر در این سفر همراه شما هستند؟ شما با توجه به تعداد نفرات و وضعیت جغرافیایی و آب و هوایی کشور مقصد میتوانید مناسب ترین گزینه برای رانندگی را انتخاب کنید. اجاره ماشین شاسی بلند برای مسیرهای کوهستانی و تعویض آن با یک ماشین کروک در جاده های صاف. یا اجاره خودرو های لاکچری جهت ملاقات های تجاری"

هنگام سفر دیگر نیازی نیست که نگران هزینه های تاکسی ، جا ماندن ازاتوبوس یا ایستگاههای فراوان بین راه باشید. با اجاره ماشین جاهای جدید را کشف کنید و هرکجا که میخواهید بروید، توقف کنید و از زیبایی های اطراف خود نهایت استفاده راببرید. دیدن یک دهکده کوچک کوهستانی میتواند خاطره ای به یاد ماندنی باشد. به خاطر داشته باشید که جاده هم قسمتی از سفر است !!

با کرایه ماشین میتوانید به مراکز خرید در نقاط مختلف سر بزنید و خرید مناسب تری داشته باشید. فروشگاههایی که در مسیر تورها یا مناطق پر تردد شهرها قراردارند همیشه اجناس خود را گرانتر عرضه میکنند.

هنگامی که خودرو اجاره کنید دیکر نیازی به این ندارید که چمدانهای بزرگ و کوچک خودرا در طول سفر چندین بار جابجا کنید. بارهایتان را در ماشین خودتان بگذارید و راحت و ایمن به فرودگاه یا شهر دیگر بروید.

با اجاره خودرو میتوانید هتل خودرا در مسافتی دورتر از مرکز و هیاهوی شهر و ترافیک و با قیمت مناسب تری رزرو کنید واز مناظر اطراف لذت ببرید. هتلهای دور از مرکز شهر معمولا" از امکانات بهتری برخوردار هستند و قیمت مناسب تری دارند .نگران نباشید ! خودروی شما در پارکینگ هتل است.

در حال حاضر شرکتهای بین المللی و معتبر خدمات اجاره خودرو را فقط با ارائه کارت اعتباری یا CREDIT CARD ارائه میدهند. متاسفانه به خاطر پاره ای مشکلات عده کثیری از مسافران کارت اعتباری در اختیار ندارند. شرکت سفرکار ایرانیان پس از رایزنی های فراوان موفق شده این فرآیند را بدون نیاز به کارت اعتباری انجام دهد. تمام مراحل رزرواسیون و پرداخت وجه در داخل کشور انجام شده و مشتریان فقط با ارائه برگه رزرو در مقصد خودرو را تحویل گرفته و عودت میدهند. بدون اینکه نیاز به پرداخت هزینه ای باشد. مراحل تسویه حساب نهایی نیز داخل ایران انجام میشود .حتی بسیاری از مشتریان سفرکار ایرانیان که کارت اعتباری دارند ترجیح میدهند که برای اجاره ماشین از کارت اعتباری خود استفاده نکنند و خودروی مورد نظرشان را از طریق شرکت سفرکار ایرانیان تهیه نمایند تا در گیر مسائل و پیچیدگی های استفاده از کارت اعتباری مثل مسدود شدن وجوه یا مشکلات واریز پول به کارت و بلاک شدن دپوزیت های سنگین نباشند. سفرکار ایرانیان حتی پس از پایان قرارداد در صورتیکه مشتریان مشکل یا شکایتی داشته باشند مکاتبات لازم جهت احقاق حقوق مشتری را نیز انجام خواهد داد.

هم زمان با افتتاح نمایشگاه ها یا رویدادهای ورزشی , تجاری, اقتصادی ,… هزینه هتل ها و سایر اقامت گاه ها در آن شهر ها و یا مکان بسیار گرانتر از سایر زمان ها می باشد با کرایه خودرو شما می توانید محل اقامت خود را در شهر های مجاور یا کشور های نزدیک انتخاب نمایید.مثل اجاره ماشین از شهر های کشور فرانسه در نزدیکی مرز با سوئیس

هرچه فاصله زمانی رزرو تا سفر شما بیشتر باشد ، خودروها را با نرخ مناسبتری اجاره میکنید. با یک برنامه ریزی ساده از بهترین نرخها برای اجاره ماشین حتی در زمانهای شلوغ بهره مند شوید.به طور مثال خودرو اجاره ای خود را برای طعطیلات نوروز را در پاییز رزرو نمایید.

اجاره ماشین های برقی و هیبرید ، از دیگر گزینه های موجود اجاره خودرو است. این کارعلاوه بر صرفه جویی در مصرف سوخت باعث برخورداری از تسهیلاتی میگردد که کشورها برای این گونه خودرو ها در نظر میگیرند. مثل پارکینگ رایگان و اجازه تردد در نقاط خاصی ازشهر که برای سایر خودروها ممنوع میباشد. همچنین اجاره ماشین دیزلی در مسافت های طولانی بسیار مقرون به صرفه است.

کرایه خودرو این امکان برای شما فراهم میکند که رانندگی با خودروهای مختلف با گیربکسهای دنده ای یا اتوماتیک را بسته به سلیقه و نیاز خود انتخاب کنید.

در زمان اجاره ماشین در صورت نیاز ، شرکتها لوازم جانبی مثل زنجیر چرخ ، صندلی کودک و مسیر یاب نیز در اختیار شما قرارخواهند داد.

هنگام اجاره ماشین ، نوع پوشش بیمه خود را انتخاب کنید تا دغدغه پرداخت خسارت های کلی و جزئی کاملا" از ذهن شما پاک شود.

گستردگی شبکه ایستگاهی شرکتهای بین المللی باعث تنوع مدلهای مختلف انواع برندهای مشهور خودرو برای اجاره شده. رانندگی با خودروهای خاص و آخرین مدل از بهترین برندهای جهان را با اجاره خودرو میتوان تجربه کرد.

با اجاره یک خودرو از یک کشور عضو اتحادیه اروپا به راحتی میتوانید به تمامی کشورهای دیگر عضو اتحادیه سفر کنید و در صورت نیاز خودرو را در کشوری دیگر تحویل دهید.

کیفیت سفر خودرا با کرایه خودرو بهتر کنید. در فرودگاه ماشین خود را تحویل بگیرید، چمدانهایتان را در آن بگذارید و مستقیم به هتل بروید. کرایه تاکسی بسیار زیاد است . اتوبوس هم گزینه مناسبی نیست بخصوص وقتی خسته راه هستید و چند چمدان بزرگ و کوچک و چند همسفر دارید. ضمنا" شاید نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس به هتل شما در 500 متری آن باشد!!!!!!

شرکت سفر کار ایرانیان با تکیه برسالها تجربه درارائه خدمات و گسترگی و تنوع ناوگان خودرویی ، این امکان را دارد که بهترین خودرو را با توجه به بودجه شما در اختیارتان قراردهد.

استفاده از خدمات اجاره خودرو باعث آسایش شما در سفر خواهد بود. این راحتی به هیچ وجه با استفاده از وسائل نقیه عمومی در دسترس شما نیست. بخصوص اگر با خانواده سفر کنید.

اجاره خودرو یکی از بهترین گزینه ها برای موارد خاصی است که به ماشین نیاز دارید. اجاره ون برای یک سفر گروهی یا یک خودروی لوکس برای شرکت در یک مراسم ویژه یا قرار تجاری یا حتی استفاده از خدمات اجاره خودروبا راننده بسیار سود مند و مقرون به صرفه خواهد بود.

شما در قبال هزینه ای که پرداخت میکنید توقع دریافت خدمات خوب و کامل و بدون نقص دارید. مدت زمان سفر شما محدود است و قطعا" مایل نیستید که وقت گرانبهای سفر خود را در تعمیرگاه یا به گرفتن پنچری یا انتظار برای رسیدن امداد هدر دهید در زمان اجاره ماشین ، دغدغه نقص فنی خودر را به حداقل کاهش میدهید .

از دید شرکتهای معتبر کرایه خودرو ، استفاده از ماشین های نو و به روز، به مراتب بهتر از گرفتار شدن در هزینه های استهلاک و تعمیرات آنهاست و باعث رضایتمندی بیشتر مشتریان که منبع اصلی درآمد هستند میشود. بنابر این ماشینهای اجاره ای غالبا" با عمر کمتر از 3 سال و کیلومتر کمتر از 10/000 ارائه میشوند. این خصوصیت هیچگاه در شرکتهای کوچک و محلی که بطور محدود و در منطقه خاصی به اجاره ماشین مشغول هستند دیده نمیشود.

تماس